Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet-e az esemény utáni...

Lehet-e az esemény utáni tabletta mellékhatása? .

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 hónapja bevettem egy esemény utáni tablettát.Elég sok plusz kilót szedtem fel.. Erre mondjuk számítottam, de azóta egy pár hosszú fekete szőrszál jelent meg a járomcsontomnál, tehát az orcámon, az államon és még a mellbimbóim körül is. Persze pihék mindig is voltak minden érintett területen, de nem hosszú, fekete, viszonylag erős szőrszálak.. (még nem nagyon állt vissza a ciklusom a rendes kerékvágásba) Mit tegyek? Szedjem ki őket csipesszel? Vagy talán más megoldás is van? Eléggé zavaró, főleg, hogy párkapcsolatban élek..

Kérlek segítsetek..

Előre is köszönöm a válaszokat. Kellemes napot!


2015. aug. 14. 01:37
 1/2 A kérdező kommentje:
és amit sajnos kifelejtettem: rettenetesen zsírosodik a bőröm, elég sok pattanásom is lett.. Izzad az arcom, nagyon erősen.. Mintha megváltozott volna a bőrtípusom..
2015. aug. 14. 01:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tablettában viszonylag nagy adag hormon található, tehát elképzelhető, hogy kissé felborította a hormonháztartásodat. Ha még nem állt vissza a ciklusod, akkor érdemes lenne megnézetni nőgyógyásszal, és kikérni a véleményét ez ügyben.
2015. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!