Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisebb-nagyobb pattanás...

Kisebb-nagyobb pattanás méretű valamik vannak a kis szeméremajkaimon és a kis és nagy szeméremajkaim között. Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Mik lehetnek ezek? Mirigyek vagy pattanások? 18 vagyok, nem voltam még

nőgyógyásznál. Fiúval sem voltam még együtt.

Ez elváltozás lehet?

Amúgy már elég régóta rajtam vannak, lehet, hogy ezek mindig is rajtam voltak? Ez normális? Nem viszket, nem fáj.( ez a szőrös terület melletti rész belülről,de nem a puncim belsejében)


2015. aug. 14. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Borotválod? Sima szőrtüszőgyulladás lesz szerintem, amit nem kell piszkálni, magától elmúlik. :)
2015. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azok pici szemölcsök? Mert akkor HPV
2015. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem ez nem szőrgyulladás, ott nincs szőr ahol ezek vannak.

nem volt szexuális kapcsolatom, így is lehetséges?

volt amit már kinyomtam, bár kicsit fájt, de betudtam annak, hogy egy érzékenyebb területen van..Olyan volt mint a pattanás. Fehér gennyszerű váladék jött ki. De általában nem nyomom ki mert annyira fájna. A legtöbbet nem is bírnám, mert szerintem nincsenek annyira a "felszínen".

A kisajkakon nem látszódnak, inkább ha megfogom akkor érzem a kis mirigyszerű valamiket.

Nektek nincs ilyesmitek? Sima a bőrötök ott is?

2015. aug. 14. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:
A leírás alapján még mindig szortuszogyulladasra gondolok, amit nem kell kinyomni, mert csak rosszabbat teszel vele. De ha ennyire bizonytalan vagy, inkább mutasd meg dokinak. :)
2015. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Abban reménykedtem, hogy ez normális. :( nem hinném, mivel ott tényleg nem nő szőr. Bárcsak az lenne.

Köszönöm! Rá veszem magam, hogy elmenjek egy nőgyógyászhoz, de egyrészt pont az ilyen nem normális dolgoktól tartottam.

2015. aug. 16. 03:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!