Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok kb.1 éve fehér...

12 éves vagyok kb.1 éve fehér folyásom van ritkán viszket álandó minden nap van de ma reggel észre vettem hogy nincs folyásom aztán elmentem medencézni (kloros a víz) aztán észre vettem 1 után hogy folyásom van és észre?

Figyelt kérdés

Vettem hogy kicsit pirosas? akkor ez lenne az első menstruáciom!

És senki se tudja hogy van folyásom!

Normális válaszokat kérnék!



2015. aug. 15. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi már. :D Ha megjött, akkor teszel be egy betétet és kész.
2015. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fehér folyás az normális dolog,serdülő korban jelentkezik,minden nőnek van,a hüvely tisztulását szolgálja,minden nap van folyás,néha több,néha kevesebb.Használj tisztasági betêtet akkor a bugyid tiszta marad.


A fehér folyás fehér vagy átlátszó színű,de amikor száradni kezd sárgás(pisihez hasonló)színű,pici szaga van,mivel ez is testnedv.



Ha narancssárga,barna,rozsdához hasonló lenne a folyásod akkor az is az első mensid.Úgyanis nem mindenkinek lesz egyből vérzése,valaki csak barnázik.De a mensi utolsó pàr napjában is van hogy már csak barna folyás,váladék van.

2015. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!