Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Heló! Eddig nagyon nagyon...

Heló! Eddig nagyon nagyon ritkán mostam a fogam és elég sárgás, most kb.1 hónapja mosom rendszeresen (reggel, este). Ha minden nap mosom a fogam (2x) +listerin, akkor kb. mennyi idő mire kifehéredik a fogam? 13/F

Figyelt kérdés
Ötlet?
2013. okt. 8. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyi, nem fog fehéredni. Ahhoz fehérítőt kell használni, de azzal is hetek alatt és minimálisat. Fogkövet le kell szedetni a fogorvossal, fogmosással úgyse jön le.
2013. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tavaly voltam utoljára fogorvosnál, és azt mondta, hogy semmi gond nincs a fogaimmal, nincs rajtuk fogkő, vagy bármi más probléma.De akkor jövőhéten elmegyek és megnézetem.

Házilag esetleg hogyan lehet megállapítani, hogy van e rajta fogkő? Mert akkor nem megyek el, és megpróbálom kifehéríteni valahogy

2013. okt. 8. 22:15
 3/8 anonim válasza:
Jajj az okosság..Ennyire ne félj a fogorvostól, a fogkövet nem tudod magadnak leszedni......
2013. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Félelem?

Senki sem beszél itt félelemről, csak nemlátom értelmét elmenni feleslegesen, ha házilag is megtudom állapítani, hogy van e fogkövem.

2013. okt. 9. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:

1 év alatt azért rakódhat le rá, főleg, ha elhanyagoltad, szénsavas italok tönkre tudják még tenni. A fognak alapból nem fehér a természetes színe, hanem sárgás. Nem nagyon, de látszik, hogy sárgás árnyalatú. Ilyen:

[link]

2013. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat
2013. okt. 9. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
A fogorvos sosem értelmetlen. 1 évente ajánlott elmenni hozzá min. egyszer, még ha te úgy is látod, hogy semmi baj a fogaiddal... Menj el, csak a javadra válhat! :)
2013. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
banánhejjal dörzsöltem fogaim, 1 hėt mulva sokkal feherebb lett.... probaljatok ki ti is ,olcsobb :)
2013. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!