Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért pisilek véreset?

Miért pisilek véreset?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy kezdem, hogy egy nagyon normális választ szeretnék egy olyan embertől aki ért is hozzá vagy van tapasztalata!

15 éves vagyok a barátommal 9 hónapja vagyunk együtt ő 18 éves. Tegnap történt meg az első szeretkezés. Én szűz voltam. Mikor berakta legelősször nagyon fájt és egyből ki is vette. Aztán nagyon kicsit véreztem talán 1-2 csepp vér jött ki. Utána csináltuk még 4szer egymás után. Ma nagyon erős fájdalmat éreztem olyan mint a felfázás. Egyfolytába pisilnem kell de csak pár csepp jön ki ami véres vagy valamikor csak simán vér jön ki és nagyon fáj. Segítsetek nekem mitől lehet ez? Tényleg nagyon normális választ kérnék... azt nem írom le miért hozzátok fordulok segítségért. Előre is köszönöm annak aki segít!



2015. aug. 16. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon csúnya hólyaghurutnak tűnik, nem tudom, hogy van-e összefüggés a tegnapi szeretkezéssel. Ha nem múlik, holnap menj el az ügyeletre, ott ellátnak megfelelő gyógyszerrel, és két nap alatt elmúlik.
2015. aug. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
de nem éjszaka. NAPPAL!
2015. aug. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, hogy valamilyen hugyúti ferőzésed van! Azonnal menj orvoshoz, mert nagyon komoly szövődményei lehetnek! Akár most az ügyeletre!
2015. aug. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a tünetmentes hólyaghurutod volt, és a szeretkezés feltolta a bacikat, ez kedvezett nekik, így már nem tünetmentes.

medveszőlő tea ajánlott, meg orvos.

2015. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 17. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!