Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor megjön a menstruációm...

Mikor megjön a menstruációm nagyon nagyon verejtékezek, nagyon rosszul vagyok, mintha elájulnék. Nem tudom mitől lehet. Normális ez? Kérlek titeket normális választ adjatok 15/l

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a jelenség van nálam is, majdnem minden alkalomnál (de van, hogy megúszom) nem kell aggódnod. A sok vérveszteség miatt lehet valószínűleg.
2015. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ilyenkor nem az a vér távozik a szervezetedből ami az ereidben van, szóval nem a vérveszteségtől vagy rosszul, de egyébként természetes dolog, velem is sokat van ilyen :) Néha még olyan is van, hogy egyik pillanatban fázok másikban meg melegem van :)
2015. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én rendszerint első nap nem tudok suliba menni, mert elájulok. Teljesen normális. Viszont amióta gyógyszert szedek, nem jelentkezett. :)

19L

2015. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen..a hormonok..
2015. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hormonok megváltozott termelődése miatt, teljesen normális, fiatal is vagy még, ez még ezerszer elmúlhat.
2015. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szegény!Velem is így volt az elején

Nagyon nyúzott voltam ,és nekem is nagyonm megvolt

Egy kényelmes betétet vagy mini tampont használj

Ötlözz kényelmes ruhába ,ülj be az ágyadba puha párnákkal

Hallgass zenét ,beszélgess a barátaiddal.

Egyél sok gyümölcsöt ,és kicsit tornáz.

Hidd el segíteni fog :)

2015. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!