Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most kezdtem el mensizni! Na...

Most kezdtem el mensizni! Na és a naptár jelölese?

Figyelt kérdés
Az első pár nap nagyon 'olyan' volt a bugyogóm. De pár nap mulva már csak egy kicsit akkor most ezt be kell jelölnöm a naptárba?

2015. aug. 16. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mensi volt, akkor igen. De hogyhogy a bugyid lett olyan? Nem tettél be betétet? O.O
2015. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De amúgy ez annyira primitív kérdés, anyukádat komolyan nem tudtad volna megkérdezni? Hihetetlen, hogy ezt is neten kell megkérdezni. Én ezeket mindig anyummal beszéltem meg.

19L

2015. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell. :) Csak azt kell felírni, hogy mikor jött meg, és hogy meddig tartott, tehát hány napos volt. Ez segít majd kiszámolni, hogy jövő hónapban mikor fog megjönni. Nem tudom hány éves vagy, ha még fiatal, akkor változhat a két mensi közti idő, így nem tudok pontos napot mondani, de folyamatosan írd a dátumokat, és majd ki fogod tapasztalni a dolgot. :)
2015. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló, sajnos sok olyan gyerek van, akinek nincs olyan kapcsolata a szüleivel, hogy bármit megbeszéljen vele. Örülj neki, hogy te ilyen szerencsés vagy.


Egyébként tényleg nem tiszta a kérdés. Ha nem kellett betét, csak a bugyi lett olyan, akkor nem biztos, hogy menstruáció volt.

2015. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon be tudod rögzíteni, hogy mikor jött meg és e-mail-t küldd a rendszer, hogy mikor jön meg majd a következő, persze eleinte rendszertelen lesz, majd később beáll. A peteérésedet is látni fogod, hogy mikor van, az sem árt majd később, ha már élsz szexuális életet. Az nem nagyon fontos, hogy melyik nap mennyire erős. Betét, tampon témákkal tisztában vagy?

2015. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent...Igen..Kis baki csúszott a fogalmazásomban...
2015. aug. 16. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!