Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg a menstruációm?...

Miért jött meg a menstruációm? Ugye ez nem normális?

Figyelt kérdés

30-31 kellett volna meg jöjjön, de ma jött meg.

Minden este klion d 100.hüvely kúpot helyeztem fel, 9 napig.

Ráadásul nem is ilyen állagú és színű szokott lenni, mert most nyálkás nagyon és méh nyak darabok is vannak benne. (elnézést)

Valami nagy bajom lehet? Mit csináljak?

Másnak is meg jött ettől a hüvely kúptol?


2015. aug. 18. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszertől simán megjöhet előbb.
2015. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Méhnyak darabok???
2015. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Neked is volt, ilyen? Kedves válaszoló.?
2015. aug. 18. 16:07
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el dokihoz, az semmi esetre sem árthat (legfeljebb tettél egy felesleges utat.) . De ezt a méhnyak-darabot miből gondoltad? Nyálkahártya, vagy alvad vér érthető lenne, de ez nem.


[link]

2015. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mikor le válik a méh nyalkahartya, akkor vannak ilyen hartya fele darabok benne.

Még arra gondoltam hogy lehet rosszabbat tett ez a kúp nálam? Petefészek gyulladásra kaptam.

2015. aug. 18. 16:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj, néha akár félidőben is megjöhet a mensi, néha előfordul, mivel nem gépek vagyunk. Alvadt vér jön belőled, az is normális. Emiatt felesleges a dokihoz menni, sima mensi.
2015. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A hártyadarabok normálisak is lehetnek, de továbbra is azt mondom menj orvoshoz ha ez megijesztett téged (főleg hogy előbb jött meg a menstruációd a szokottnál. Ettől még nem biztos hogy baj van. Viszont számolnod kell azzal is, hogy esetleg a gyógyszer mellékhatása a korábbi vérzés. Nézd meg a betegtájékoztatóban hogy okozhat-e ilyet.
2015. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem mióta rendszeres, kb 3-4 éve, egyszer volt, hogy két hétre rá megint megjött. Beszéltem anyával, stressz miatt is lehet. Semmi bajom nem volt. Persze sokszor egymás után nem nornalis
2015. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocsi

Szóval nem normális, ha sokszor egymás után ugyanígy jön meg két héttel hamarabb, de egyszer-egyszer normális.

2015. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Biztosan a kúp miatt akkor? Csak erre tudok gondolni, mert így nem volt még, ezek szerint jó erős lehetett ez a hüvely tabletta, ha már meg hozta a menstruációm. :-o
2015. aug. 18. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!