Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy gondolom megerőszakoltak....

Úgy gondolom megerőszakoltak. De félek bármit is tenni, vagy mit kéne egyáltalán csinálnom? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szülinapot ünnepeltünk barátnőmékkel, iszogattunk is egy keveset, de három pohár után sötétség van. Egyik ismerősöm mesélte el hogy a Wc-ből jöttem ki, nem egy fiúval akik fogdostak és hiába toltam el (amennyire azt tolásnak lehet nevezni...) a kezüket, nem érdekelte őket. Nos nem tudom, ahogy senki más se hogy mi történt ott bent a wc-ben. Elég erős a gyanúm arra hogy valamit kevertek is az italomba, mert három felestől még életemben nem volt semmi bajom...

Szóval igazából fogalmam sincs hogy mit kéne tennem...



#szex #erőszak #buli #paty drog
2015. aug. 19. 00:25
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Holnap sos-ben menj el nőgyógyászhoz, meg fogja állapítani volt e aktus, ha igen, irany a rendőrségre és feljelentést kell tenni. Semmikép ne hagyd szó nélkül a félelmeid miatt. Senkinek nincs joga ilyet tenni.

2015. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ugyan nem ő írta ezt a bizonyos körlevelet, de sajnos van alapja. Egyetértek előzővel, plusz jó lenne, ha azok, akik látták a fiúkat, tanúskodnának.

Ne hagyd annyiban, egyrészt, mert senki sem tehet ilyet büntetlenül, másrészt, ha tényleg megerőszakoltak, bármivel megfertőzhettek vagy teherbe is eshettél, mindenképpen ki kéne időben deríteni.

2015. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen "embereket" feldarabolnám.

Szerintem keress majd fel egy pszichológust is.

2015. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nemzeti_Harcos válasza:
0%
Egy erős kezű nemzetvezető által irányított országban nem történne ilyesmi! Szebb jövőt!
2015. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és természetesen ezek már nekem is eszembe jutottak, csak hogy Londonban lakom, ez a történet előző héten történt mikor haza látogattam a barátaimhoz...

17 vagyok.. a szüleimnek nem akarok szólni, erről az egészről, innen 1800km-rről meg nem tudom hogy menyire működne a feljelentés..

2015. aug. 19. 01:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Később ebből még problémád is lehet(lelki).Úgyhogy szólj a szüleidnek!
2015. aug. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz mindenképp menj el, az Londonban is van, és a szüleid előtt sem kell titkolóznod. Sajnos, ilyen bárkivel megeshet.
2015. aug. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi idő után már csak várakozni tudsz. Ha nem jön meg a menstruációd időben, akkor orvoshoz kell menned. Most is elmehetsz orvoshoz, elmondhatod neki a történteket. Esetleg csinálhat kenetvételt, hogy a fertőzést ki tudjad zárni. Ha már nem voltál szűz, akkor azt nem fogja tudni megállapítani, hogy történt-e erőszak? Legközelebb jobban vigyázz magadra, és ne fogadj el idegenektől italt!
2015. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!