Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye szerintetek se létezik...

Ugye szerintetek se létezik olyan, hogy valaki sokat evett, megártott neki ezért hüvely herpesze lett!?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, kórházba került. Kérdeztem, hogy mi lett, mi a baja,azt mondta,hogy herpeszt kapott ott lent, úgy kezdődött az egész,hogy fájt neki, hólyagok lettek,majd alig tudott járni és kórházba került.

Nekem azt mondta, hogy voltak nyaralni, mindenfélét összeevett, meg aggódott az itthoniak miatt és elkapta. Állítólag nem volt még ilyen neki.

Nem értek sokat hozzá,fiú vagyok,de ahogy olvastam ezt nemi úton lehet elkapni,mégis mindenkinek azt mondja,hogy a sok kajától és fáradságtól ütött ki. Vicces lenne, ha minden ember gyomorrontás miatt hüvely herpeszes lenne!

A barátjával egy éve vannak együtt, lehet félrejárt, vagy elkapták egymástól?


2015. aug. 20. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt az olcsó kifogást... Az étkezésnek semmi köze a nemi herpeszekhez. A pasija nem volt ott a nyaraláson, ugye? Nem feltétlenül mástól kapta el, de nagy rá az esély. Összeszedhette strandon, zuhanyzóban is, de a helyi ételektől egészen biztosan nem.
2015. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a herpeszvírus valakiben benne "szunnyad", sok minden tudja aktiválni, pl. a stressz is. Valószínű, hogy ő már ezt évekkel ezelőtt elkapta, csak nem voltak tünetei. Egyébként ez a fertőzöttség meg is marad, kiirtani nem lehet, csak a tüneteket kezelni.
2015. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam!

De, a barátjával voltak, szóval ott biztosan nem járt félre,viszont azt tudom,hogy előtte sok mindenkivel volt, hallottam is,hogy járt róla a pletyó a környéki srácokról.Lehet elkapta akkor valakitől,és most,hogy stresszes lett kiütötte.

Elég vicces,hogy mindenkinek híreszteli,hogy a sok kaja leverte.

De elég durva belegondolni,hogy ezután a barátja is átadhatja más csajnak, vagy ő más pasiknak,akik így tovább! :S

2015. aug. 20. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!