Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik e szemölcs a hüvely...

Létezik e szemölcs a hüvely bemenetében hüvely falán?

Figyelt kérdés

Ma tusolás közben ahogy megmostam lent éreztem hogy valami nem stimmel.

Egy kis bör keményedést éreztem pukli formában mint egy szemölcs tükör segítségével megnéztem jobban a hüvelyemben is észleltem egyet.

Lehet szemölcs? és ha az mi a teendö? Mondjuk tuti nögyógyász lessz belöle holnap de. csak ha valakinek volt ilyen jó lenne egy tanács.

köszi elöre is


2009. jan. 29. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

igen, lehet szemölcs...

jól teszed, ha megnézeted orvossal.

2009. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet ilyen:

Az örökítőanyagul DNS-t tartalmazó emberi szemölcsvírus (szakmai nevén: humán papillomavírus = HPV) több mint nyolcvan típusa közül némelyek a kézen és a lábon, mások a nemi szerven és a végbélnyílás körül növesztenek szemölcsöt, de olyan típusai is vannak, amelyek hüvely- és szeméremtest-gyulladást, illetőleg hüvely- és méhnyakrákot keltenek.

Jo otlet orvoshos menni.

2009. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha az akkor mit csinálnak az orvosok mütik vagy lefagyasszák? :S
2009. jan. 29. 14:34
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nevetni fogtok :D


Én múlt hét pénteken voltam "egy kinövéssel" a dokinál!

És azt mondta a doki aki mellesleg jó doki hogy ez a szűzhártyám!:DMondtam neki hogy de hát doktor két gyermeket szültem!És azt mondta hogy akinek nehezebb volt a szülése vagy gátmetszése volt(nekem nem) annak "lecsúszhat"!Valahogy igy magyarázta mert nagyon nem tudtam figyelni mert olyan ideges voltam már elképzeltem hogy rákos vagyok stb :)

2009. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is gondoltam a HPV-re!szóval mindenképp menj el holnap dokihoz!


Jobbulást kivánok!


A.

2009. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a nagy problémám hogy külföldön lakok és nemtudom még annyira a nyelvet. Gondolom az orvos szakszavakat mond. Hétköznapin tok de szak nyelven nem xd megörülök :S:S:S:S
2009. jan. 29. 14:53
 7/9 A kérdező kommentje:
14:43as ha lecsúszik? nemértem mert nekem olyan mintha kinövés lenne. meg a hüvely bejárat mellet 1cre és nemtom leszedni.
2009. jan. 29. 14:57
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is van,azt mondta a dokim akinél szültem amikor megnézte hogy ha nem fáj és nem zavar,akkor semmi gond,de ha fáj vagy begyullad,irány a bőrgyógyászat,és majd leműtik,nem fáj így még nem mentem vele sehová
2009. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem fáj de most én nem akarok így élni szemölcsökkel a nemiszervemen. Nem is érzek smemit csak mikor odanyúlok. azért köszönöm a válaszokat.
2009. jan. 29. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!