Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaptam a barátomtól egy...

Elkaptam a barátomtól egy nemi fertőzést, nagyon szenvedek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és ő volt a nagy szerelmem... Kicsit nehezen indult de nagyon boldog voltam. Aztán most beteg vagyok. És ülni, pisilni, járni nem tudok. Voltam orvosnál, aki 2-3 hetet mondott, h akkor a látvány eltűnik, nem lesz gennyes meg herpeszes mindenem. De az egész kiírtása fél év is lehet. A betegségtől lázam van, éjjelente kiver a víz, mindenem fáj és a herpesz átterjedt a számba is, de az arcom is tiszta seb. Közel van a 18. szülinapom, és nem fogok tudni semmi emlékezeteset csinálni. Nagyon csúnya az arcom és lenn is minden. Ti mit tennétek? Nem akarok csúnya lenni, szép akarok lenni újra :'(

2015. aug. 21. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi lett a diagnozisod végülis???

Én a helyedben elmennék másik orvoshoz is.

2015. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Herpes genitalis, azaz a herpesz nemi szerveken jelentkező fajtája.

Most voltam a dokinál látom a javulást laaaaaassan. De nagyon jó or os, kedvelem. Nem akarok másikat

2015. aug. 21. 10:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Herpesz. Ráadásul a herpesz vírus mindig a szervezetedben marad, és ha éppen legyengült az immunrendszered vagy stresszesebb időszakot élsz, újra és újra elő fognak jönni a fájdalmas hólyagok. :( Kiírtani véglegesen nem lehet ezt a vírust. Sajnos.
2015. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez most sokat javított a hangulatomon... De am tudom, hogy így van, csak most vhogy szívesebben olvastam volna pl h mit csináljak a szülinapomon vagy hogyan tüntessem el az arcomról a sebeket stb.
2015. aug. 21. 10:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy lehet szedni valami tablettát, hogy ne jöjjön elő újra!
2015. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen kapok ha a külső tünetek elmúltak. De mondom h sok idő. Az bánt h szarul nézek ki, mindenem fáj, életem legjobb szülinapja a legrosszabb lesz eés megcsalt a szerelmem...
2015. aug. 21. 10:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Nemhiába van óvszer a világon...
2015. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hiába. De tudod van olyan is h bizalom. Én bíztam benne, sajnos. Te meg ha piszkálni meg kioktatni jöttél, mehetsz is nyugodtan.
2015. aug. 21. 10:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerrel is el lehet kapni ezt a vírust tudtommal...
2015. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az inkább a sima herpesz nem? Na mindegy.
2015. aug. 21. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!