Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori reggeli fejfajasok,...

Gyakori reggeli fejfajasok, szinte mindennapi hanyinger, neha szedules, rossz kozerzet. Milyen vizsgalatot csinalhatnek? Mitol lehetnek ezek a tunetek?

Figyelt kérdés
Mar par honapja tartanak es sorban jelentkeznek,volt hogy faradttnak ereztem magam vagy szedultem,almossagot ereztem.Szedttem hormon tablettat is 15 darabot,volt petefeszek cisztam,dohanyoztam par honapot de leszoktam.Mire utalhatnak a tunetek?Verszegeny vagyok,vagy Hiv betegsegem van?A parom aggodik miattam mert mindig van valami velem,ha nem vagyok rosszul akkor csak nincsen kedvem,depresziosnak erzem magam.Az elmult honapokban sokat stresszeltem magam es aggodalmaskodos tipus vagyok,lehet ettol is?Nagyon zavar engemet is az allapotom,nem tudom meg mit mondjak remelem ertheto vagyok,ha valaki talalkozott ilyen dolgokkal akkor varom a tanacsat,egy 20 eves lany.
2015. aug. 21. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet vérnyomásprobléma is, vagy vitaminhiány, de vérszegénység is.

Miért nem mész orvoshoz és csináltatsz egy kivizsgálást? Teljes vérkép, belgyógyászati vizsgálat?

Többre mennél vele, minthogy tippelgetsz és rögtön a legrosszabbra gondolsz.:)

2015. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy későn irok, de lehet, hogy ez áll a háttérben.

Lehet, hogy el kéne menned szemészetre. Simán lehet a suemed fénytörési hibától, vagy lehetséges, hogy rejtett kancsalságod van. Ezzel nem akarlak megijeszteni, de ajánlom, hogy nézz meg egy két ilyen cikket az in5ereten, vagy nézd meg, mik a tünetei, de doki az mindenképp

2015. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!