Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor leülök a wc-re hogy...

Mikor leülök a wc-re hogy pisiljek, mindig várni kell amíg elindul. Néha rövidebb, néha hosszabb ideig. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyébként sokat iszok és sokszor is járok pisilni.

18/L



2015. aug. 21. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez ban ,nem tudom miért.De nem hiszem hogy bajunk lenne.:)15/L
2015. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én se hiszem, pl az előbb normál tempóban 10-ig számoltam mire elindult... ez így van nálam mióta az eszemet tudom és érdekel hogy mitől lehet ez :)
2015. aug. 21. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán a medencei izmok túlzott tónusa (feszülése) okozhatja.

Nekem végbélbetegségem van, ami miatt akaratlanul is szorítok az izmaimmal, így nekem is nehezen megy a pisilés.

Izomlazító gyakorlatok segíthetnek.

2015. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmire gondoltam, bennem mindig van egy olyan érzés hogy bepisilek, főleg este,ilyenkor nagyon gyakran is megyek, mert berögzült. Valószínű nagyon szorítok.
2015. aug. 24. 13:54
 5/5 anonim válasza:
0%
Én kaksizni azonnal tudok de a pisilés nekem is idő míg meglesz az ihlet, pl múlt hét balcsin voltunk már majdnem bement mire leértünk a strandra, első utam a derékig érő vízbe vezetett majd hosszú percekig vártam mire megindult a sárga folyó :) . De mindig várni kell pl ma reggel kimentem a kerti budira reggeli teendőimet elvégezni. Beledobtam egy régi blikket motivációnak :) Naci bugyi letol, felültem, tampi kihúz beejt aztán elengedtem a niagara zuhatagot :) és az újság száraz maradt... hálistennek kaksizni könnyen tudtam és valamennyi várakozás után végül meindult a zuhé :) percekig halgattam a csurgást ahogy ázik a papír:) Ha nem indul egyből meg várj egy kicsit, ha letolt bugyival ülsz a wc n annak pisi lesz a vége. 15/l
2015. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!