Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Visszer" ellen mit tehetnek?

"Visszer" ellen mit tehetnek?

Figyelt kérdés
15 eves leszek,es a labamon (combom kulso felen) vannak kis lila "visszerek"...Anyukam szerint csak mert nem vagyok duci,es a borom vekony..Igazabol lattam masnal is aki 12 eves,de engwm zavar ,hogy vannak :/..Szerintetek visszer,es mit tehetnek?

2015. aug. 22. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
VisszÉr a neve, kenőccsel kezelhető. A háziorvos meg tudja mondani, hogy az valóban visszér-e, menj el hozzá.
2015. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jol ki is rohog,hogy nem faj,es nem kidudorodo,es miert gondolom ezt.
2015. aug. 22. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez esetben nagy valószínűséggel világos, vékony bőröd van, ne is törődj ez erekkel, rengeteg embernek ilyen. Nyáron barnulj le, így kevésbé látszik, hideg időben meg úgyis hasszú nadrágba jár az ember.
2015. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezek apró hajszálerek, valóban visszér, de nem súlyos, ez esztétikai probléma. nem tudom, kenőccsel kezelhető-e, az érsebész tudja injekcióval kezelni.
2015. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!