Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék a pattanások ellen?

Hanga123 kérdése:

Mit tehetnék a pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Már közel egy éve használok arctisztítót, de semmi hatása. Milyen arctisztító, kozmetikumot ajánlanátok? Most ombia arctisztítót használok. Itt egy kép róla:


[link]


Nagyon sürgős lenne ! Előre is köszönöm!

12L



2015. aug. 22. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Bioptron lámpával kellene kezelni az arcodat.
2015. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én Yumana kézzel készített teafás szappant használok egy pár hete és nagyon jó
2015. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de azért még várok többet!
2015. aug. 22. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ugyan ez a problémám, csak én 5 éve szenvedek vele,

A bioptron lámpa egy hatalmas kamu, nem használt a családban senkinek semmit (különböüző dolgokra használtuk volna de semmire se jó)


Ha találtok megoldást szóljatok :)

2015. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké
2015. aug. 28. 15:04
 6/8 anonim válasza:
Reggel és este tonikkal alaposan töröld át és az esti tonikozás után a pattanásos területeket kend be valamilyen szárító krémmel (nekem a Dermophil paszta vált be) és kb 10 percig hagyd az arcodon utána mosd le :) nem 100%-os módszer, de nekem sokat segített. És alapozót ne használj, mert csak ront a helyzeten
2015. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én ezt használom: Avon clearskin. Nekem bevált. Az a lényege hogy fürdés közben rakened a miteszeres területekre az arcodon vársz pár percet és lemosod. Ezt minden este és rövid időn belül nem lesz sok pattanásod, miteszered. Plusz ne egyél olajos cuccokat pl.: Sós mogyoró, szotyi ilyesmi. Remélem segítettem!
2015. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. szept. 18. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!