Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Spiráltól lehetek pattanásos?

Spiráltól lehetek pattanásos?

Figyelt kérdés

Januárban volt egy loop konizáció műtétem eü kaparással együtt. Ez a kaparás valószínűleg "elmulasztotta" a meddőségemet (orvosilag alátámasztott tény volt a meddőségem), mert kb. a műtét utáni első szexnél teherbe is estem. Emiatt márciusban volt egy abortuszom. Abortusz után az első vérzésnél pedig felrakott egy spirált a dokim (gold lilly). Mióta fent van a spirál, kipattogzott az arcom: folyamatosan tele vagyok mitteszerekkel, zsírgumókkal... Sosem voltam pattanásos, még tiniként sem, így ez most kicsit kellemetlen számomra. Idővel vajon elmúlnak a pattanások? Normális egyáltalán, hogy egy hormonmentes spiráltól pattanásos leszek?

29N



2015. aug. 25. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100 %, hogy nem attól van. 23 éve használok Gold Lillyt, semmi hormonális dologba nem avatkozik bele.
2015. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért gondoltam, hogy attól van, mert felrakta a doki, és kb. 1-2 hétre rá kipattogtam:(

Lehet, hogy az eü kaparás rántotta helyre a hormonháztartásomat?

Tudom, tudom, menjek dokihoz, de egyelőre nem akarok ilyen piszlicsáré dolog miatt megint elmenni, decembertől májusig szinten mentem. Vagy kontroll, vagy vmi problémám volt... Nincs kedvem megint dokihoz menni...

2015. aug. 25. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!