Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21éves nő vagyok. Párkapcsolat...

21éves nő vagyok. Párkapcsolatban élek hónapok óta és zavaró tényező számomra a pattanásos hátam. A páromat nem zavarja elmondása szerint de azért nekem nyugtalanító. Szóval szeretnék segítséget kérni hogyan tüntessem el szerintetek őket?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászhoz fordulj.

Háton nem gyakori a sok pattanás. Ezért mindenképpen érdemes utánajárni, hogy mitől vannak.

2015. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is menj el bőrgyógyászhoz, de ne hagyd hogy valami fogamzásgátlót írjon fel rá, mert attól jobb lesz egy időre, aztán meg 3x annyi fog majd kijönni. Szóval vizsgáljanak ki, vérvétel, hormonok vizsgálata, stb. Étrendet is meg kell nézni, fogak állapota, stb. Nagyon sok minden okozhatja a pattanásokat, az okát kell megtalálni és azt kezelni.

Egyébként egészséges étkezés megvan? Sokszor csak annyi a hiba hogy a szervezet nem bírja mondjuk a tejet vagy cukrot vagy fűszereset vagy akármit.

2015. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Naponta szappanos körömkefével tisztítsd a hátad! Alkohollal is kend át fürdés után a pattanásos részeket. Egy idő után teljesen elmúlik. Ha lehet napoztasd a hátadat.
2015. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Két napja napoztatom 1-2óra hosszát és már mintha szebb lenne. Szerintem D vitamin hiányos mert eddig sose mertem mutogatni stb olyan csúnya de most a kertbe ahol persze nem látnak ott napoztatom
2015. máj. 22. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!