Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ellene tenni valamit?

Lehet ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy nagyon előreálló a csontozatom(nem tudom jobban megfogalmazni xd) és az izémnál...puncimnál nagyon nagyon nagyon előreáll. De úgy, hogy már nem tudok háterősítő gyakorlatokat csinálni a földön mert fáj. Vékony vagyok de vannak barátnőim akik nálam sokkkal vékonyabbak és nincs ilyesmi bajuk.. Már álló helyzteben is tök előreáll(nem tudom miért fogalmazom ezt meg ennyire) és ha hidazom vagy vmi ilyesmi..naggggggyon durva..Komolyan ...még szűz vagyok de ha egyszer Arra kerül a sor akkor nem tom.. Van még vkinek ilyenje?

2015. aug. 25. 12:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaa és 14 vagyok, ha ez számít
2015. aug. 25. 12:18
 2/8 anonim ***** válasza:
A szex az menni fog így is. Van akinek jobban kidomborodik, nem hiszem, hogy bármit lehetne vele csinálni. És szerintem vannak férfiak, akiknek kifejezetten tetszik az ilyen típusú szeméremdomb.
2015. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aha..=( csak ilyet még sose láttam másnál =/ komolyan sztem majdnem 10cm-s láttam hogy másoknál akik vékonyabbak max két centi de nálam nem
2015. aug. 25. 12:27
 4/8 A kérdező kommentje:
de azért köszi a válaszodat =)
2015. aug. 25. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
egyik barátnőmnek hasonló, most voltunk együtt nyaralni, minden pasinak bejött, senki nem említette, hogy hú milyen magas szeméremdombja van.
2015. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az azért fura lett volna =)
2015. aug. 25. 12:31
 7/8 A kérdező kommentje:
de akkor nem lehet tenni valamit hogy "leapadjon"?
2015. aug. 25. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Csont, tehát nem.

Keress fel egy orvost, ő többet tud mondani.

2015. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!