Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Terhesség...

Mitől lehet ez? Terhesség vagy betegség?

Figyelt kérdés
Ez elég hosszú lesz úgyhogy előre köszönöm annak aki elolvassa. Tehát az van,hogy amikor megjött a menzeszem 5 évig teljesen rendezetlen volt. Nagyon erős vérzésem volt és mindig 10-12 napokat volt rajtam. Dokinál is voltam vele de azt mondta hogy várjak még,ha egy év múlva sem áll be akkor utánna kell nézni mi a helyzet. Hát én várzam,de közben elköltöztem 800 km-el máshová.amit elég nagy környezetváltozásnak gondoltam. De a menzeszem végre beállt. Minden hó elejên ugyanazon a napon mindig reggel ébredés után ugyanaz volt a dolgom...és végre csak 7 napig volt rajtam. Aztán valamiért megint össze-vissza kezdett megjönni. És az wlső napján nagyon rosszul voltam. Fejfájás kimerültség hányinger. Visszajöttek az erős menstruációs görcsök is,amik elmúltak azzal hogy beállt de most visszatértek. Volt hogy egy hónapban kimaradt volt hogy a következőben kêtszer volt meg a bajom. Egyik hónapban annyira rosszul vagyok hogy nem tudok kikelni sem az ágyból,a másik hónapban meg semmi bajom. Egyszer egy napot vagyok rosszul de nagyon,aztán végig rosszul vagyok de ez inkább csak a menstruációs görcsökben merül ki...és van hogy egyálltalán nem vagyok rosszul. Ez mitő lehet?
2015. aug. 27. 09:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy tampont használok,de nincs lázam akkor TSS nem lehet ugye?
2015. aug. 27. 09:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne terhesség? Az elég könnyen kiderülne. Teszt. Vagy ha mindig is voltak ilyen tüneteid, akkor most miért terhesség lenne?

UH vizsgálatot csináltak? Minden rendben odabent? Lehet ciszta, endometriózis. Ezek okozhatnak rendszertelen, kimaradó, nagyon erős menstruációt.

2015. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most még nem voltam orvosnál,de oda elmegyek,csak gondoltal addig hátha mond valaki valami okosat..de nem nyugodtam meg
2015. aug. 27. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!