Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elvetélem vagy lehet nem is...

Andtica kérdése:

Elvetélem vagy lehet nem is voltam várandós?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését, babavállalásra lészülve. Szinte egyből be is állt a ciklusom 31-32 naposra. Július végén , nyaralás alkalmával úgy döntöttünk, akkor próbálkozzunk! Mivel hirtelen jött az ötlet, így még is számolgattam előtte ovulációt sem, a "szerencsére" bíztuk a dolgot. Hazatérés után már tudtosabban próbálozunk a babával. Mégis megleptésként ért mikor az Augusztus 15-16.ára várt menstruációm elmaradt,az irdatlan, már napokkal előtte jelentkező, mellfeszüléssel együtt. Helyette volt alhasi szurkáló érzésem, és folyton úgy éreztem :mindjárt megjön-midjárt megjön... De semmi. Aztán néha napközben erős émelygés vett elő, de ez elég ritkán történt. 2-3 napja pedig elkezdett fájogati, de csak a jobb mellem.Tesztet többet is csináltam az elmaradt napján negatívat, aztán halványat, aztán megint negatívat. Az elmaradt 6 napján megint egy nagyon halványat, ez volt az utolsó. Ma délután rendel a nőgyógyászom, már alig vártam, hogy mehessek . És erre ma reggel arra ébredtem, hogy vérzek. Görcsöl a hasam és halvány piros vérzésem van, ami valamennyire nyálkás. Persze ma délután doki, de nagyon kétségbe vagyok esve. Na meg félek, hogy hülyének fog nézni... :( Előre is köszönöm

2015. aug. 27. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a normál menstruációd. Mivel nem szedsz gyógyszert, így simán előfordulhat, hogy késik vagy hamarabb jön meg. Befolyásolhatja az utazás miatt stressz, a babavárás miatti stressz, az időjárás, nagyon sok minden.

Nekem is 5 nappal előbb megjött nyaraláskor, pedig nekem is napra pontos gyógyszer nélkül is.

De nincs okod szerintem semmi kétségbeesésre. Most próbálkoztatok először, szóval nincs semmi baj. Majd összejön előbb-utóbb.

Dokinak meg mond, hogy mivel nem jött meg, nem tudtad mi van, ezért kértél időpontot. Nem árt ha megnéz, végül is más is lehet a mensi változás oka, nem csak terhesség.

2015. aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszer abbahagyása esetén nagyon sokszor előfordul, hogy a menstruáció késik akár 1-2 hetet is. Szerintem nem voltál terhes.
2015. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszer abbahagyása után nekem is beállt elején a ciklusom, majd az egész felborult.
2015. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 2 csíkos tesztem bizonytalanít el a legjobban. Mindenhol azt olvastam, hogy a "halvány csík is csík" :(
2015. aug. 27. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha terhes is voltál, nem maradt meg.

Szerintem jobb, ha arra gondolsz, hogy csak simán megjött, mintha arra, hogy nem maradt meg.

Tényleg nincs okod semmi elkeseredésre, hiszen még csak most kezdtetek el próbálkozni. Sokaknak fél év alatt sikerül. Ez teljesen természetes. Orvosok szerint egy éven belül tök normális. Szóval nem kell ráparázni, hogy most az első hónapban nem jött össze.

2015. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!