Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg (természetesen...

Ma jött meg (természetesen nem először) és holnap mennék egy buliba. Este 8-tól reggelig. Tampont még nem használtam, viszont leggingst szerettem volna felvenni. Kipróbáljak egy mini tampont? Vagy maradjak a betétnél és farmerba menjek?

Figyelt kérdés
Kicsit kétségbeestem, félek, hogy átázom vagy át fog látszódni a betét.

2015. aug. 27. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nem fog összedőlni a világ,max kicsit kényelmetlen lesz. Én a helyedben maradnék farmerban a biztonság kedvéért,de ez a vérzésed erősségétől is függ.
2015. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2%
First world problems.
2015. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Erős férzésnél nehogy már minit akarj használni, fél óra alatt megtelik úgy kb... Normál+farmer és kész.
2015. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Normál tampon és szárnyas betét (így ha már érzed, hogy átázol, van időd eljutni a WCig, és a betét véd). Én így szoktam, mindig van egy szárnyas vagy egy tisztasági a tampon alatt, mert néha mellett is folyhat egy kicsi. Hosszított felső a leggingssel simán mehet. Tampon+tisztasági kombóval nem látszik át. ;) Jó bulizást! :D

19L

2015. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!