Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez? Normális dolog?

Mi ez? Normális dolog?

Figyelt kérdés
Mi az a sperma állagú folyadék a vaginámban? Nem tudom megfogalmazni másképp az állagát. Szinte mindig jön, és olyan is lesz a bugyim néha tőle. Mi az? Rendesen tisztalkodom, nem betegség. Ez normális? 16/L szűz
2015. aug. 27. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Na kislyány, ezt hííjják úgy, hogy fehérfolyás, kivéve, ha az a spermaállagú dolog, ami jön belőled, nem egészen véletlenül sperma. De , hacsak nem voltál nagyon kiütve, akkor azért arra fel kellett volna ébredned.

Ha fehérfolyás, akkor ezt a közismert candidia albicans nevű drága jó gomba okozza, aki nem olyan finom, mint a tinóru, és számos helyen öszeszedhető, pl. strandon, pláne, ha negyven fok van, és boldog-boldogtalannal együtt úszkálsz a nép levében. Lappangási ideje 1-2 hét. De nyilvános vécén is elkapható, sőt, mivel a bélben belőle normálisan is van, a kombinált többlyukas golf-, és szexpartik is produkálhatják.

2015. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

váladékra gondolsz?

sztem olvasd el:

[link]

nekem is szokott lenni

16/L

2015. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Másodiknak: köszönöm! De ez meddig fog tartani? Mert ha pl el megyek egy fiúval valahova, utána hozzá és épp megtörténne a dolog, akkor hogyan vegyem le a bugyim ha tiszta olyan?
2015. aug. 27. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Menopauzáig tart, ovulációkor erősödik.


Viszont, ha nem vagy nagyon későn érő, ennek már fel kellett volna tűnnie, szóval akár fertőzés is lehet.

2015. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi az a menopauza? Nem fertőzés, ebben biztos vagyok, nem voltam semmi olyan helyen, és ha fertozes lenne, akkor lenne olyan tünet is hogy viszket fáj stb.
2015. aug. 28. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Menopauza amíg menstruálsz. A fehérfolyás nem múlik el. Ez tartja síkosan a hüvelyedet, véd a fertőzésektől. Szóval ha egy sráccal oda jutsz, hogy leveszi a bugyidat, már úgyis teljesen szét leszel folyva, izgalomtól ömlik belőlem is. Max teszel be egy tisztaságit, ha zavar. De ez tök normális.

19L

2015. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ez nem hiszem, hogy mindenkinek ilyen lenne. Néha a bugyim is átázik egy kisebb foltban, ha nagyon jön. Meg a fiú is gondolom hülyének nézne, ha veszi le, és meglátja ezt....
2015. aug. 28. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ilyen, egy kicsit át is ázhat a bugyid, normális. Barátomat se érdekli, és a többi fiút sem. Nekik izgató, ha be vagy nedvesedve, akkor már nem fáj, ha bedugják. Nem olyan nagy dolog ez, folyik és kész. Melegben és izgalmi állapotban több lehet.

19L

2015. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!