Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Lassanb 2 hónapja...

Mit tegyek? Lassanb 2 hónapja szültem, és előtte is meg most is van fehér folyásom. Az orvos hiába ír fel akármit semmi nem használ. És már kicsit idegesítő a dolog.

Figyelt kérdés

#folyás #fehér női bajok
2015. aug. 20. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha fehér, nem bűzös, nem viszket akkor normális. Használj tisztasági betétet.


A tenyésztés mit mutatott ki?

2015. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem küldtek el tenyésztésre. Terhességem alatt is elméletileg hüvelygyulladásom volt, de akkor sem éget nem viszketett és nem is volt bűzős. Akkor is hiába írtak fel bármit valamelyiktől csak rosszabb lett. Most is amit ajánlott az orvos attól is mintha csak rosszabb lenne. A nemi életben is kicsit idegesít. Megérti,hogy mi"bajom" van de engem zavar :/ Anyósom szerint ezt már nem tudják kikezelni mert ez már bennem van(sajnos)
2015. aug. 21. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mekkora mennyiségű ez, de ha nem bűzös, nem fáj, nem viszket, és igazolhatóan nincs gyulladás vagy fertőzés a háttérben akkor szerintem felesleges gyógyszerrel vagy kúpokkal/krémekkel kezelni, mert többet árt mint használ. Valamennyi fehér váladék mindenkinek ürül, ez természetes.


A hüvely tisztul, hagyni kell, hogy kitisztuljon. Esetleg vásárolhatsz hüvelyflóra helyreállítót a gyógyszertárban, az segíthet, de a hüvelyöblítést nem ajánlom.


Egyébként valószínűleg, ha nem fertőzés vagy gyulladás, akkor hormonális oka van. Nekem pl. középidőben, peteéréskor szokott erősebb mennyiségű fehér cucc távozni, olyan mintha épp megjönne... de aztán elmúlik. Engem mondjuk nem zavar, sőt nemi életnél kifejezetten jól jön. Ilyenkor egyszerűen beteszek egy tisztasági betétet.


Az is lehet, hogyha már majd nem szoptatsz elmúlik.


Lehet türelemmel ez esetben most többre mész. :-)


Az sokkal rosszabb lenne, ha száraz lennél.

2015. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amit most javasolt az orvos azt nem is fogom elhasználni,mert szerintem csak rosszabb lett tőle. Nekem ez már kb 5-6 éve van. Most mikor voltam akkor csak annyit mondott a doki,hogy látja hogy még mindig van. Szóv sztem se gyulladás sem fertőzés nincs. A párom néha ki is szokott tőle pirosodni.
2015. aug. 22. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!