Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Március óta aktusok után...

Kekszi18 kérdése:

Március óta aktusok után 3-4nappal felfázásos tüneteim vannak. A vizeletürîtés fájdalmas, csípő. Majd 1-2nappal kesobb ez enyhül, de olxan mintha ürítés végeztével az egész hólyagom ki akarna szakafni. Mi ez?

Figyelt kérdés
Március óta aktusok után 3-4nappal felfázásos tüneteim vannak. A vizeletürîtés fájdalmas,csípő. Majd 1-2nappal kesobb ez enyhül,de olxan mintha ürítés végeztével az egèsz hólyagom ki akarna szakadni.. Rengeteg antibiotikumon vagyok már túl HO javaslatára de mjndig visszatér. Urulógus szerint legyengült az immunrendszerem a vizsgaidőszak alatt igy könnyebben összeszedek mindent,de valahogy mindig úgy időzit,hogy arra gyanakszom a szexuális életem van hatással rá.... Állandó partnerem van. Mindig védekezünk. 20/L

2015. aug. 28. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Urulogusnak kellene tenyesztest neznie. Vagy mire kaptad az antibiotikumot a HO-tol? Milyen bakteriumra?


Nekem escherichia colim volt sokaig. Szintes szex utan jelentkezett egy-ket nap mulva. Sajnos ha egyszer jol beveti magat a hugyholyagba, akkor nagyon nehez kiirtani es valo igaz, hogy legyengult immunrendszerrel jobban elojon. Celzott tenyesztes kell es rezisztencia vizsgalat, hogy hatasos antibiotikumkurat kaphass.

Nalam javasoltak, hogy aktus utan egybol pisiles (ovszeres vedekezesnel is) es bar nem bakterium ellen van, de gombaellenes kremmel kenjem be, foleg ha volt oralis szex.

Egesz jol mukodott. Monural nevu antibiotikumot javasoltak meg masok, akiknek hasonlo volt, mert ez egy tasaknyi es akkor kell egybol bevenni, vuzben oldodo por egyebkent, ha epp csak kezded erezni a kellemetlen erzest pisiles utan. De receltkoteles irasd fol vagy ket tasakkal. (Ha meg gyartjak egyaltalan...a monural a gyogyszer neve nem tudom mi a pontos hatoanyag benne, de mas formaban csak tovabbel)

2015. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
HO csak irta random az antibiot. Cifloxint. Tenyesztest egyik sem csinalt.legutobb az urulogus irta fel a monuralt. Egy tasakkal mar megittam azota nem jott elo de aktus sem volt. Felek ha ujra egyuttletre kerul a sor ismerlt elojon. Most celzott immunerositest vegzek egy honapja de nagyon tartok tole....
2015. aug. 28. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!