Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzás gátlónak lehet az a...

Fogamzás gátlónak lehet az a mellék hatésa hogy döl rolam a viz?

Figyelt kérdés

szóval 2 hete szedem ,izzadok mint egy ló...elötte nem voltam izzadós fajta.

normális dolog ?


2015. aug. 29. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlónak rengeteg mellékhatása lehet, ráadásul egyénenként változó. Igen ez is lehet mellékhatás. Nem normális. Összességében nem normális, hogy hormonnal avatkoznak be az emberi szervezetbe. A nőket teszik vele tönkre, akit nem annak nagy szerencséje van. Én azt tanácsolom védekezzetek máshogy.
2015. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még véletlenül sem szeretnék terhes lenni ,már van 2 gyerekem :) nekem ez tünik a leghatásosabb módszernek.
2015. aug. 29. 12:10
 3/5 A kérdező kommentje:
de köszi a választ :)
2015. aug. 29. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megértelek, csak közben rossz közérzet, esetleg erősebb fejfájás.... hát nem tudom megéri-e. Nekem is van gyerekem, én sem akarok már többet, nekem szerencsém van tökéletesen tudom mikor eshetnék teherbe, így a megszakítás jól működik évek óta. Amire még figyelj, ha van két gyermeked, akkor közel lehetsz a 35-höz. A fölött amúgy sem nagyon ajánlják a gyógyszer szedését :-)
2015. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok :)
2015. aug. 29. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!