Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elsöször akartam tampont...

Elsöször akartam tampont használni de nem ment valami jól. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Hirtelen ötlet volt, hogy kipróbáljam a tampont. Azért szerettem volna mert csak ma 3-szor átáztam és reggel is egy vértócsába ébredtem. Normál tamponnal próbálkoztam mert csak az volt otthon. Mindent a tájékoztató szerint csináltam. Aztán föltettem az egyik lábam a WC peremére. Föl akartam tenni a tampont és annyira begörcsöltem, hogy a hüvelybemenetemet se találtam meg. Még szűz vagyok. Lehet, hogy addig nem is lehet használnom? 15/L
2010. márc. 11. 12:04
 1/4 A kérdező kommentje:
elöször-t akartam írni. elnézést.
2010. márc. 11. 12:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szűz vagy attól még nyugodtan használhatsz tampont! Nyugi az első egy-két alkalommal nekem sem ment! De aztán igen! Próbálgatsd többször! :) 21/L
2010. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de használhatod szüzen is, de inkább mini-vel próbálkozz.

ez szokott mindig a baj lenni h begörcsölnek, összeszűkülnek és nemmegy fel a tampon. sajnos nemtudok mit javasolni, a lényeg h ne görcsölj. ha nem görcsölsz, nemleszel szűk és simán felcsúszik a tampon akármilyen testhelyzetben. nekem pl hacsak simán állok, akkoris feltudom tenni, vagy a wc-n ülve, de énmár évek óta használom.

ha egy a lényeg, ne görcsölj rá.

amúgy kipróbálhatod úgy h állva, a térdeidet enyhén behajlítva, szal lovaglóállásban. úgy könnyű megtalálni a bejáratot.

2010. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :D
2010. márc. 11. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!