Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik kisajkam sokkal...

Az egyik kisajkam sokkal nagyobb mint a másik. Pár éve még ugyan akkorák voltak, most meg nemtom mi van. Ez valamilyen rendellenesség? Vagy természetes?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!Nem tudom mit csináljak.15/L

Normális, építő jellegű válaszokat várok!

Előre is köszönöm!



2015. aug. 29. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Ha nagyon nagy a külömbség érdemes elmenni orvoshoz. Én ugyan15/f fok Szóval nem értek az Ilyesmihez. De ha csak kis különbség van akkor szerintem nem lehet baj.
2015. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nagy a külömbség... És félek hogy talán a barátomnak nem tetszene. :/
2015. aug. 29. 16:17
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
mivel puncit nem tudsz cserélni, ha ennyire butus a pasid őt tudod lecserélni.
2015. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2015. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez normális, és remélem hogy nem "pasizol" 15 évesen még!
2015. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
dehogynem! És köszi a nyugtatást.
2015. aug. 29. 19:14
 7/11 anonim válasza:

szíja


ne aggódj emíatt. teljesen normálís. természetes.


nyugodj meg. :)

2015. aug. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem az a baj hogy nagyobb az egyik, hanem az hogy nemi életet élsz ilyen korban, fejletlenül.

Ennek lesznek majd következményei, pl. a méhnyak rákra való hajlamod is többszöröse a normális lányokénál.

2015. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem élek nemi életet! Ne értsétek félre. :)
2015. aug. 30. 17:54
 10/11 Scav ***** válasza:
49%

Na majd jön egy délceg dalia, aki a rövidebbet úgy megszopkodja, hogy ugyanolyan lesz, mint a hosszabb! :D


De komolyan: egyrészt lehet fejlődik, még változhat a dolog. Másrészt szerintem nekünk, férfiaknak ez nem okoz gondot. Izgató a punci látványa és kész. Mindenkinek vannak ideáljai (baba punci, saláta punci, kicsi csikló, nagy csikló, kis kisajkak, nagy kisajkak, stb.) De ez pont egy olyan deformitás, amivel ne foglalkozz, aki szeretni fog, annak hidd el nagyon is tetszeni fog. Amikor már ott jártok, hogy beengeded az ujját a bugyidba, azon fog kattogni az agya, hogy mikor jut be a nyelve/farka :D Nem fogja érdekelni, hogy az egyik kisebb, mint a másik :D Tuti. Nyalni akarja majd és látni, hogy neked jó. No para.

2015. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!