Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti már éreztétek magatokat...

Ti már éreztétek magatokat úgy, hogy mindent ti csináltatok rosszul, de közben ti mindent teljesen jól csináltok?

Figyelt kérdés
Mert titeket átvágtak,megszivattak...Ilyenkor ti mit csináltatok? :(
2014. okt. 29. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár perce épp ezen gondolkodtam, szóval igen :-D

Üzleti téren szívat néhány egyén és ilyenkor azon gondolkodom, hogy én vagyok a madár? Vagy valaki elfelejt valamit visszaadni és azon gondolkodom hogyan kérjem vissza. Mikor ezek így összegyűlnek, akkor mindig arra gondolok, hogy talán én csinálok valamit rosszul, nem vagyok elég határozott, túl jóhiszemű vagyok. Hogy mit csináltam eddig ilyenkor? Nem sokat, de most annyira összejött, hogy eldöntöttem bekeményítek. Aki nem fizet rendesen, annak nem dolgozok, aki nem ad vissza valamit, azt visszakérem. Alapból én eddig úgy éreztem, hogy jól csinálom a dolgaimat, semmi mást nem tettem, mint bíztam emberekben, akiket azért már sok éve ismerek. Nem vagyok hajlandó a jövőben sem magamat okolni, hogy én érezzem magam rosszul, viszont sok mindent másképp akarok csinálni.

2014. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonló van velem is. Sorra megbántok, megsértek embereket, de nem tudom mit csinálhatok rosszul.

Ha "szerintem" egyértelműen elmondok valamit, azt is félreértik, utána meg ebből is csak a vita, sértettség, meg magyarázkodás van.

2014. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélhetsz erről az Ifjúsági Lelki Elsősegély Szolgálat ügyelőjével a 137-00 hívószámon. Vasárnap kivételével hívhatod 9-21 óra között. Telekom és T-mobile számokról érhető el, fülkéből is!
2014. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!