Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bármiféle következménye...

Lehet bármiféle következménye annak, ha van beutalóm, de mégsem jelenek meg a bőr- és nemibeteg gondozöban?

Figyelt kérdés
A barátom a strandon herpeszes lett,el is ment a nemibeteg gondozóba,vettek tőle vért,kapott gyógyszert és Betadint is. Gumit használunk,több,mint egy hete nem volt orális szex sem közöttünk,a herpesz pedig pár napja jött ki rajta. Rajtam semmiféle tünetek nem jelentkeztek (még), de mint a párja én is kaptam beutalót szeptember hetedikére. Én valószínűleg nem kaptam el,de ha mégis,akkor sem szeretnék elmenni az orvoshoz (bár hetedikéig szerintem nekem is előjönne ha elkaptam volna),ugyanis halálosan rettegek a vérvételtől,inkább tovább szenvednék a herpesztől otthon és én is kenném magam Betadinnal,valamint keresnék rá valami vény nélkül kaphatò gyògyszert. A kérdésem az lenne,hogyha nem megyek el a nemibeteg gondozóba,akkor kaphatok-e bármiféle kötelező "behívòt" pl az ÀNTSZ-től,tekintve,higy ezcegy fertőző betegség? Előre is köszönöm a válaszokat!

#herpesz #nemibeteggondozo
2015. aug. 30. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A herpesz nem olyan jellegu betegseg amit egy kis Betadinnal ki lehetne kezelni. En ugy gondolom, hogy jobb lenne elmenni orvoshoz, a vervetel kibirhato.


Olvass utana, hogy mi is az a herpesz, az majd talan meggyoz.

2015. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el. Én a barátnőd helyébe minden intim kapcsolatot kerülnék veled, amíg nem vizsgálnak ki és nem kezelnek. SImán lehetsz te tünetmentes, de vírushordozó.


Vérvételről meg ne félj.

2015. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

koszonom a gyors valaszokat! :)

1. masfel napja csak ennek olvasok utana.Nem csak betadint hasznalnek ra hanem mas,kifejezetten herpeszre valo kenocsot. Amaugy ha elkaptam volna a herpeszvirus ugyis bennem maradna,a doki csak tuneti kezelest tudna adni,de a herpesz magatol is elmulna,csak nyilvan igy kellemetlenebb es hosszabb lenne,de meg igy is inkabb azt valasztanam.

2. valaszolo: en vagyok q baratno,a baratom herpeszes,es keulunk minden intim helyzetet.

annyit meg megtudnatok mondani,hogy van-e ilyen kotelezo beutalo?

2015. aug. 30. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászhoz is elmehetsz és nemibajjal odamennék csak,bőrgyógyászhoz nem.Nődoki simán tud kezelni.De nem lesz semmilyen ügy ha nem mêsz el a te dolgod.


De a gyógyszertárba szerintem nbemibetegségekre is lehet tesztet venni.

2015. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gonorrheával bizony utánam küldték volna a rendőrséget ha nem jelenek meg, szóval nem kizárt.
2015. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!