Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan aki abortusz...

Van itt olyan aki abortusz után pár nappal már szexelt? Lett valamilyen következménye?

Figyelt kérdés

Egy közeli ismerősöm, számomra fontos személy esett át abortuszon 4 nappal ezelőtt, ma pedig elmesélte, hogy lefeküdt a párjával.


A kérdésre szeretnék választ kapni, nem ítélkezést hallgatni.

Felvilágosítottam arról amit neki is tudnia kéne, hogy ez abszolút nem természetes, de inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert aggódom érte.



2014. okt. 26. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek ilyen ostoba és buta nőt. Nincs a környezetben ilyen, hála az égnek:)
2014. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia,azert nem ajanljak ilyenkor,mert fertőzés léphet fel.

én rá két hétre éltem nemi életet óvszerrel.

2014. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vérzett?
2014. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát jobb ilyenkor néhány hetes szünetet tartani
2014. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Begyulladhat a méhe. Akár meg is halhat. Vagy nem lehet gyereke. Ezek a kockázatok ilyenkor. Szülés után, abortusz után 6 hétig tilos a szex, és pont ezért...
2014. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első felindulásom az volt, hogy "hajrá, szexeljen csak, hát ha besikerül még egy gyerek, és még egy abortusz..."

Viszont, hogy a kérdésre válaszoljak, mondd meg abarátnődnek, hogy ne csinálja!

Ahogy előttem is írták: fertőzés veszély, egyéb sérülés, és talán még a lelke sem gyógyult be az abortusz után...

2014. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A normális emberek nem szexelnek abortusz után egy ideig, a többieknek meg 6 hétig tilos!
2014. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!