Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mennyi esélye van...

Szerintetek mennyi esélye van annak hogy kettő gyerekünk legyen?

Figyelt kérdés
Én 37 vagyok, a feleségem 32. Túl vagyunk egy vetélésen, kettő méhenkívüli terhességen amiben a feleségem elvesztette mind a kettő petevezetékét és három sikertelen lombikon. A gyerekünk legyent úgy értem hogy nem 50 éves leszek amikor 10 éves lesz a gyerekem.

2015. aug. 31. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de mit vársz tőlünk? Értem, hogy elkeseredett vagy, de nem kellene időkorlátokat szabni, csak egészségieket. Az én édesanyám 40 évesen szült engem, most én közelítek a 40-hez, felnevelt becsülettel. Ő 50 volt, amikor én 10, méghozzá egy fiatalos ötvenes. Nem a számokon, hanem más dolgokon múlik.

Egyébként ha a saját vér szerinti gyerek nem jön össze (nektek kell eldöntenetek, meddig próbálkoztok), akkor még ott az örökbefogadás lehetősége is.

2015. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem még az egy gyerek is csoda lesz valószínűleg,nem szeretnélek elkeseríteni. Kitartást kívánok azért
2015. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%

Én csak a korral kapcsolatos aggályaidra tudok válaszolni... Világéletemben több gyereket szerettem volna, mert nekem nem volt testvérem, de több vetélés után egy lett. A házasságom megromlott, elváltam. Évekkel később rátaláltam arra a férfira, akire mindig vágytam. Neki nincs gyereke, nagyon vágyik rá. Tőlem.

40 vagyok... Számolgathatnék, hogy de ciki lesz 50 évesen alsós szülőire menni... De nem teszem. A sors ajándékának tekintem a párom, és hogy van még pár évem, amíg szülhetek. Mindent meg fogok tenni, hogy legyen gyermekünk.

2015. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!