Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez a folyás? Olyan...

Mitől van ez a folyás? Olyan hülyén érzem magam, hogy mindig folyik belőlem valami! Mikor öltözünk tesi órán, a lányoknak semmi sincs a bugyiján én viszont mindig takargatom magam mert olyan mintha picit bepisiltem volna! és ez szinte minden napos!

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy tisztasági betét segíthet:)
2010. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szoktam berakni:)de most egész életembe minden nap rakosgatnom kell:)??szal érted:)
2010. márc. 11. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Megjött már a menstruációd?

Mert a fehér folyás onnantól van. Természetes míg fehér v átlátszo és szagtalan.


Ez két dolgtól van az egyik hogy peteérés elött a petefészek egy ilyen tisztítással kilöki ezt ilyenkor akár vízszerü is lehet. A másik meg ahméh meg a hüvely ezzel tisztítja magát. Normál.


Használj ilyen ultra vékony tisztaságikat van ezer féle. ès ha az zavar akkor öltözés elött menj el wc-re és dobd ki. de ne a wc-be a kukába becsomagolva egy wc papírba.

De miért veszed le tesihez a bugyidat? vagy úszásra? Mert tesinél nem kell bugyit levenni.

2010. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
megjött már:)18éves vagyok!És nem szoktam levenni a bugyimat de a gatyát le kell venni tesihez hogy átvegyem:)És tudom h peteéréskor van alapból folyás,de nekem ez olyan mintha pisis lenne vagy nem is tudom!Csak azért kérdeztem h normális-e:)?De köszönöm a válaszokat:)
2010. márc. 11. 18:29
 5/11 A kérdező kommentje:
de azt nem is írtam hogy a bugyit leveszem:):):)
2010. márc. 11. 18:30
 6/11 anonim ***** válasza:

de honnan tudod h a többieknek nincsen? belenéztél a bugyijukba??? mert a nők többségének van fehérfolyása, igaz egészen kevéske, de van.

ha neked átázik tőle a bugyid, az már nem jó, menj nőgyógyászhoz.

2010. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy túl sokszor vannak erotikus gondolataid...
2010. márc. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
öhm...nem néztem bele senki bugyijába és nincsenek erotikus gondolataim jesszus...komoylan nem érti senki??szimplán tesi orán átöltözik az ember ahhoz h átöltözzön le kell vennie a nadrágot bugyira és a bugyra ráhuzni a tesi gatyát!!erre gondoltam hogy iylenkor szoktam látni!!
2010. márc. 24. 19:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Én értem amit írsz.

Nekem is ugyan ez van. :S

De nekem azt mondták, hogy használjak tisztasági betétet és kész. Hát használom és hát igen, mindennap. Egy 50 db-os egész sokáig elég, 9-10 hétre.

2010. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi:)végre valaki:):)hát lehet elmúlik majd ha szülök vagy idősebb koromra!
2010. márc. 31. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!