Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Nektek is változi...

Lányok, nők! Nektek is változik a menstruációtok mennyisége? Pl. Eddig erős volt, és már egy ideje "átváltott " gyengébb vérzésre, volt ilyen? Van ilyen?

Figyelt kérdés
21L, menstruálok lassan 10 éve, eddig erősebb menstruációm volt, de pár hónapja már nem olyan erős, mindig eltart 4-5 napig, csak nem annyi mennyiségben mint szokott. Normális?

2015. szept. 2. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Sulyingadozas, stressz, erzelmi allapot, etkezes, fizikai aktivitas, eletmodvaltozas es meg sokminden befolyasolhatja.
2015. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, stressz volt az elmúlt időszakban, kevés fizikai aktivitás is. Lehet, akkor ez csak átmeneti, vagy pedig átállt ilyenre.
2015. szept. 2. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Nagyjából van egy menetrendje, de időnként eltér attól.

Általában 1-2 nagyon gyenge nap, aztán 1-2 nagyon erős, aztán megint gyenge. De most nyáron volt, hogy alig volt meg pár napig és gyengébb is volt, mint szokott, és korábban is megjött. Szerintem a nagy meleg, egy hosszú utazás is befolyásolhatja.

Mondjuk annyira nem erős és fájdalmas, mint tini koromban már sose, szerencsére.

2015. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem is pl. most 5-6 nappal korábban jött meg. Még mindig fájdalmas a menstruáció, de nem annyira kibírhatatlanul, mint pl. tavalyig.

Na én a nagy melegre nem is gondoltam, hogy az is ennyire befolyásolja. Bizonyára jobb így, hogy kevesebb, nem kell azon idegeskednem, hogy mikor üt át, csak mikor elejétől fogva ahhoz vagyok szokva, hogy mindig figyelnem kell hogyan ülök, állok, sétálok, és most egy ideje nem..Ezért furcsa !

Köszönöm a válaszaitokat !

2015. szept. 2. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Nekem régen az első két napon elég erős volt a vérzésem. Most kb 1 éve enyhébb. Nem tudom mi változott.
2015. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!