Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 28 éves vagyok és az államon...

28 éves vagyok és az államon a szakállam egy foltban egyszer csak kifehéredett és gyengébb is lett, mitől? Góc vizsgálatokon voltam, semmit nem találtak. Fekete erős szőrből gyenge fehér lett és egyre csak nő a folt.

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ok: Vastagbél, máj és lépkanyar gyulladása.
2014. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem , hogy a góc vizsgálat kimutatja, ha valami gyulladás van a szervezetemben, kicsit bővebben kifejtenéd, ha kérhetném? Előre is köszönöm.
2014. jún. 24. 15:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Légyszi, csak olyan kommenteljen, aki tényleg tud is segíteni! Köszönöm
2014. júl. 19. 14:32
 4/7 szamo77db ***** válasza:
Jobb lenne, ha orvoshoz mennél! Ennyit tudok segíteni!
2014. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Voltam már, de a Magyar egészségügy nem sokat ér, ők küldtek góc vizsgálatra, voltam bőrgyógyásznál (nem talált megoldást se gócot), fül orr gégészeten, fogászaton, vérvételen, vizelet vizsgálaton szintén semmi.

Azért írtam ide ki hátha valakivel történt ilyen és megoldotta valahogy amit nekem nem sikerül, lassan fél éve hogy megjelent és nagyon zavaró :(

2014. júl. 26. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
mi lett?
2019. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2019. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!