Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanás szerű hatalmas...

Pattanás szerű hatalmas kelések nemi szerven, volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha több pattanásszerű kelésről van szó, akkor menj vele orvoshoz! Ha csak egy van, akkor várd meg míg megérik és kifakad.
2015. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több is van de már jó ideje.Bőrgyógyász vagy nőgyógyász tud segíteni?
2015. szept. 5. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő tud segíteni,de a többség bőrgy.-hoz küldene.Viszont én ha intim részről van szó csak nődokihoz mennék.


14 éves kortól mindkettőhöz(döntsd el kihez szeretnél,nő nemű orvost probálj keresni)mehetsz egyedül,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit vigyél és a rendelési időre menj el,vagy akár telefonon is kérhetsz időpontot.


Hosszabb felsőbe menjél és ha van aki elkísér orvoshoz,akkor vagy a váróba várjon meg ha sorra kerülsz,vagy forduljon addig el,ez intim testrész nem kell közönség.☺



Borotválod a nemiszerved?

Ha igen,akkor a borotválástól pattanások,kiütések keletkezhetnek,a szőrtüszők begyulladhatnak.Ha 2 hét alatt sincs javulás akkor dokihoz érdemes menni.

2015. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nekem is ez a próblémám! Nálam akkor jelentkezik ha elmúlik a mestruációm és rá pár napra.. Ez nem tisztálkodási probléma! Van mikor ezek a hatalmas pattanásszerű valamik bordó-lila színűek és igen fájdalmasak tudnak lenni. Én úgy oldom meg, hogy betaninnal lefertőtlenítem majd kinyomom majd alkohollal bekenem. Nagyon tud fájni és nem is szép látvány. De max 2 nap és elmúlik! Fene tudja mitől van mesi után csak. Orvosom mondta, hogy ha tudom nyomjam ki de ügyeljek a fertőtlenítésre. Ha sok van akkor bőrgyógyászat.

Remélem ezzel tudtam segíteni, gyógyulást kívánok neked!

2015. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!