Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyulladástól lehet hajhullás?

Gyulladástól lehet hajhullás?

Figyelt kérdés
hónapon keresztül szenvedtem hüvelyi fertőzésektől. Szedtem rá kliont, omicral taettát. Most ez a problémám megoldódott viszont azóta nem nőtt új hajam és iszonyatosan hullik. Forcapilt szedek most és bőrgyógyász írt arpicol plus hajszeszt. Kinől e a hajam vagy pedig lehetséges hogy elhaltak a hajhagymáim? Köszönöm
2015. szept. 4. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel igen.
2015. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, gyulladás gyakran okoz hajhullást. A hajhagymaelhaláshoz ez általában kevés, ahhoz erős méreg (arzén, tallium, baktérium exotoxinok, radiotórium, biszfenol, stb.) vagy hímhormon kell. Újra ki fog nőni.
2015. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen. Pont ez amitől most fèlek. Hogy nem lehet hogy sok lett a férfi hormonom? Most olvastam hogy ez nőgyógyászati problémáktól kialakulhat. És amit kaptam hajszeszt ösztrogént tartalmaz. Fogamzásgátlót szedek. 3d azóta a menstruációm se olyan mint szokott lenni. Nagyon félek. :/
2015. szept. 4. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Állj le a fogamzásgátlóval egy időre.
2015. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor csak mégjobban elveszem a női hormont nem?
2015. szept. 4. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyulladástól hullhat a hajad, de nem hüvelygyulladástól. Gyógyszerektől inkább hullhat, vagy rossz fogtól. Ki fog nőni a hajad. A hajhullásra szedett vitaminok 3 hónap szedés után hatnak.
2015. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlótól is hullhat. Gyulladástól is hullhat, bár hogy konkrétan hüvelygyulladástól, azt nem tudom. Nekem például most, amikor allergiás szezonom van, jobban hullik, de pár éve akkor is szokott hullani, amikor elkapok valami vírusfertőzést.

A hajhagymáid állapotával kapcsolatosan egy jó hajgyógyászt kellene megkérdezned.

2015. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem hormonprobléma lesz. Az a baj hogy már annyira elvan gyengülve a hajam hogy fájdalom nélkül kitudom húzni
2015. szept. 4. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!