Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyermeknőgyógyászat?

Gyermeknőgyógyászat?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődött, hogy pár hónapja elkezdtem tampont használni. Attól tartok, hogy nem vigyáztam eléggé a higéniára és felvittem valami bacit. 1-2 hét után viszketett és túrószerú váladékot vettem észre (azt olvastam, hogy gomba). Anyával vettünk canesten combit, de csak a krémet használtam, ugyanis féltünk a mellékhatásoktól. Egy ideig elmúltak a tünetek, aztán elmentünk vérvételre (mert gyanították, hogy cukros vagyok). Végül is semmi bajom nem volt, de találtak valamit a vizeletemben és elküldtek gyermeknőgyógyászatra. Jövőhétre kaptunk időpontot, de még sosem voltam. Mire számítsak? Ciki ha szőrös vagyok ott lent? Eléggé félek az egésztől. Valakinek vannak esetleg tapasztalatai?

2015. szept. 5. 11:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, sokkal nyugodtabb vagyok!:)
2015. szept. 5. 15:15
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már nagylány vagy így az orvos beszélgetni,kérdezgetni fog először,(ha lehet női orvost keress,előtte kevésbbé kellemetlen levetkőzni,hosszú polóba,pulcsiba menjél,az takarja a feneked picit amíg nem fekszel fel az ágyra) és utána szól,hogy menj a vizsgálóágyhoz,ott alul vetkőzz le(nadrágot,bugyit kell levenni,zokni marad).A vizsgálóágyra felfekszel és az ágy végébe lecsúszol a popsiddal,a lábaid a lábtartókra teszed(terpeszben lesz a lábad).


Ekkor jön az orvos egyik ujjával a puncidba nyúl és közben a hasad végig nyomkodja(méh,petefészek fekvéset tapintja ki ekkor)és fog egy hosszú,vékony pálcikát puncidba teszi és sejtmintát vesz tőled.


A legtöbb orvosi szobában a vizsgálóágy el van különítve hogy más ne lásson vizsgálat alatt oda,de van ahol ez nincs megteremtve.


Mivel már nagylàny vagy,a vizsgálatot jobb lenne ha anyud nem nêzné végig,ebben a korban pár picit ciki,mert elég intim vizsgálat így jobb lenne ha amikor megvizsgál az orvos a vizsgálóágyhoz nem megy oda.

2015. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!