Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tablettát szedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tablettát szedtem be, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
13.-án este együttlét során kiszakad a gumi amit későn vettük észre. Másnap reggel 12órára rá bevettem egy escapelle 72órás tablettát, éhgyomorra és utána reggeliztem. Nem volt semmi mellékhatása (fejfájáson kívül), és vérzés sem volt. Peteérés után voltunk, 20.-án kéne megjönnie.

2015. júl. 15. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra hogy sziámi ikreid lesznek, nyaktól összenőve.
2015. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Időben bevetted,nem lesz gond,ne aggódj.

A gyógyszer valószínüleg fel fogja borítani a havid/hormonháztartásod,ennyi


Nálunk pont ugyan ez volt kb. 2 éve,én nagyon rosszul voltam a gyógyszertől,tehát te akkor szerencsés vagy..,plusz a havim össze vissza lett.Azóta szedek fogamzásgátlót.


szóval ne stresszelj:)

20/L

2015. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2015. júl. 15. 23:33
 4/8 anonim válasza:
Az esemény utáni egy hormonbomba, ne ijedj meg, ha 20-án nem fog megjönni a menzeszed. A biztonság kedvéért 2-3 hét múlva csinálj egy tesztet.
2015. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én kb 3 hete vettem be, úgy hogy közben rendes fogamzásgátlót is szedek (mindjárt megint megköveznek ezredszer is, amiért ezt csináltam )

nekem az egész ovuláció környékén történt, mindenhol csak azt olvastam meg hallottam, hogy ettől mennyi bajom lesz majd, nem jön meg stb

egyáltalán semmilyen vérzésem nem volt utána, a menstruációm is rendesen megjött 1 nap késéssel és semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam

2015. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 16. 12:37
 7/8 anonim válasza:
Szia! Nekem tavaly kellett Escapelle-t bevennem. Különösebb tüneteim nem voltak, nem véreztem. Én a várt menstruáció (15-e) előtt 2 nappal kellett, hogy bevegyem. Onnantól kezdve émlyegtem kicsit napokon keresztül, enyhe hányingerem volt és úgy éreztem, hogy meg fog jönni ( amire egyébként is számitani lehetett), de végül 4 napot késett. Igy aztán 19-éig volt pár nap idegeskedés, de a végén minden rendben lett. :) Ciklusomat ha jól emlékszem nem boritotta fel, rendszeresen megjött utána is. Nyugi, még időben cselekedtél, szerintem nem lesz bajod, de ne ijedj meg ha nem pontosan 20-án jön meg. :)
2015. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, 19-én megjött :)
2015. júl. 27. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!