Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás, fájdalmas hüvelybeme...

Felfázás, fájdalmas hüvelybemenet, magas láz, élesztő színű szagtalan folyás? (kifejtem lent)

Figyelt kérdés

Nem régen veszítettem el a szüzességemet, és együttlét után eddig mindig éreztem, hogy érzékeny a hüvelybemenetem(nem viszket, a hüvelyem maga sem ég, viszket vagy semmi, maga az együttlét sem kellemetlen), de úgy voltam vele, hogy biztosan szűk vagyok még és csak ezért érzem.

Viszont két napja 38.4 felett van(néha 39.6-ig is felmegy) a lázam, ha sétálok, vagy mozgatom a lábaimat fáj a hüvelybemenetem, erős, élesztőszínű, szagtalan, híg folyásom van és komoly felfázás(húgyúti fertőzés) tüneteit produkálom.

Tudom, hogy nőgyógyászhoz kell vele menni, fogok is, de csak hétfőn tudok időpontot kérni a magánomhoz.

Addig is kérdezném, hogy valakinek volt-e hasonló, vagy van-e sejtése, hogy mi lehet, mert az interneten nem igazán találkoztam hasonszőrű esettel.

Köszi előre is!


2015. szept. 5. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor sürgősségire menj, ne nőgyógyászhoz, hanem urológushoz.

Ő megméri a hüvelyváladék PH-ját is - ha van gyógyszertár, ott tudsz venni indikátort és Te is meg tudod mérni -, és a húgyúti fertőzésre azonnal ír is fel valamit, ami segíteni fog mindenben. A láz egy helyi fertőzésnek nem velejárója, ez valami komolyabb lesz, háziorvosi ügyeletet fel tudsz hívni?

2015. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A helyedben nem várnék a magán orvosi időpontra, hanem az ügyeletre mennék. Hívd fel az általános ügyeletet és kérdezd meg hol van nőgyógyászati ügyelet? Esetleg ők is el tudnak látni antibiotikummal.
2015. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nőgyógyászhoz kell vele menni"

De még egyszer mondom, hogy elsősorban NEM nőgyógyászhoz kell vele menni semmikor. Kivéve ha van egy olyan nőgyógyászod, akivel nagyon jó tapasztalatod van etéren. MErt a gyakoribb az, hogy miután hiába kezeli az embert a nőgyógyász hónapokig, évekig, átfertőződik a húgyútra, és akkor eljut az ember urológushoz, és AZ gyógyítja meg. Nem a nőgyógyász.


Nemi betegségnél pedig a nemi betegségekre szakosodott rendelésre (STD-rendelés) kell menni.

A nőgyógyásznak nem egészen ez az asztala.

2015. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!