Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek milyen volt...

Lányok! Nektek milyen volt amikor elősször megjött?

Figyelt kérdés

milyen volt? És meddig tartott?

(nekem tegnap jött meg és már most elegem van...)

13L



2015. szept. 6. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtök délután. És nekem is elegem lett belőle már pénteken, pedig nem is görcsölök.
2015. szept. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 voltam. Borzalmas volt. Sajnos vagy 6-7 napig tartott. Még pár alkalommal rossz lesz. A lényeg szerintem a megfelelő betét. Én sajnos eleinte nem Always-t használtam, és az is rontott az érzésen. Jah meg nem volt éjszakai betétünk (anyukám tampont használt, nem ismerte:D), és át is áztam. Jó párszor. Úgyhogy a lényeg, hogy fel legyél szerelkezve.;)
2015. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem 13 majdnem 14 évesen jött meg először.Anyukám olyan fél évvel előtte megmutatta hogyan kell berakni a betétet és vett nekem is..Nagyon vártam és kíváncsi voltam milyen is lehet ez megélve.Egy reggel arra kertem fel hogy csupa vér a bugyim és éreztem ahogy csurgott ki,betettem a betétet de úgy remegtem teljesen megvoltam ijedve pedig előtte alig vártam h nagy lány legyek,ezzel kapcsolatban egy csomót olvastam de mégis megzavarta a lelki világom :'D Az elsőkor nem bírtam aludni mert kényelmetlen volt a betét,és mikor 4 hónappal később megjött a 2.is csodálkoztam hogy jé ez nem is szokatlan és kényelmetlen.A 3.menstruációmig kb. 15 percenként néztem meg ma már rutinos vagyok :') 

Általában nekem 7 napos az 1.,2.,3. nap kemény utána barnázás míg végül eltűnik :))

2015. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát ....En nem vártam de nem is mondtam azt hogy nem akarom h megjojjon ...gondoltam nem lehet olyan rossz ....hát de ...reggel kicsit véres volt a bugyim aztán anyának mondtam és adott betétet ...hát az első 3-4nap borzalmas volt utaltam ..majdnem sírtam is hogy én ezt nem akarom csinálni ...de aztán amikor kezdett kevesebb jönni akkor egész tűrhető volt..és akkor már megszoktam nagyjából ..hát eddig csak egyszer volt meg mivel nem rég jött meg ..és nekem kb olYan 7napig tartott a 8.napon is egy nagyon kicsit ..de az már tényleg semmi volt :) félek a kovetkezotol főleg a tesi órák miatt ..majd meglátom hogy mi lesz XD 13/L
2015. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!