Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon minek tudhatók be ezek...

Vajon minek tudhatók be ezek a furcsa tünetek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Peteérésem /14-15.nap/ után menstruációérzetem volt. Rá 2-3 napra elkezdett fájni a mellbimbóm, a melleim, görcsölt a hasam és 3 napig 37 fokos voltam. Ez eltartott a 19.napig. A 20.nap körül alhasi szurkálást éreztem, görcsökkel, petefészek szurkával. Most, a 21.napon folyton pisilni járok. Néha mensi érzetem van, szurkálást alig ha érzek. A mellfájdalom, mellbimbófájdalom szinte teljesen megszűnt, maradt a mensi szerű enyhe mell érzékenység. Meg a folytonos pisilés. Több napja nagyon hideg a lábam, valószínűleg érezheti a szervezetem és ezért pisilok sokat?

Mensi érzet néha megvan, hangulatongadozás, nagyritkán. És nagyon enyhe mellérzékenység és alhasi szurka, általában kétoldalt mindkét petefészkem környékén

Csak simán meg fog jönni?

Úgy hallottam, hogy Ha terhesség lenne, a hőmérséklet fentmaradna, és a mellem sem múlna.

Köszönöm, ha szakítasz időt a válaszadásra!:)



2015. szept. 6. 15:19
 1/5 RRR ***** válasza:
látogasd meg a nődokid
2015. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elmúlt a melled? :O Nem csak a fájdalom?
2015. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De. Kicsit még fáj. De nem olyan durván.
2015. szept. 6. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet felfáztál.
2015. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött
2015. szept. 11. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!