Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa fétisem (makrofiliám,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa fétisem (makrofiliám, nem. Nem nekrofilia. Makrofilia. Angolul macrophilia) van. Nem merem elmondani a barátnőmnek. (? )

Figyelt kérdés
Nagyon durván makrofiliám van. Ne értsetek félre. Így is jó a szex a barátnőmmel... szóval megvolnék így is... de ez olyan, mintha becsapnám őt. Hogy nem szólok neki a fétisemről. Szerintetek hogyan tálaljam ezt neki? 19F

2015. aug. 17. 20:46
 1/9 anonim válasza:
Csak legyél őszinte,ha szeret meg fogja érteni és majd próbál a kedvedre tenni.
2015. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lassan, finoman, de őszintén. Magyarázd el neki hogy mit jelent, mert nekem is rá kellett keresnem. Szóval csak mondd el, és jó esetben empatikus lesz.
2015. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi az a makrofília? de most komolyan? mert nekrofília azt tudom mi
2015. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kicsit hosszú lenne leírni. Kérlek keress rá googlen. Angolul fent van a wikipédián.
2015. aug. 17. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, ha a barátom bejelentené hogy ilyen fétise van, először tuti nem venném komolyan. aztán se nagyon, mert ez ellen én nem tudnék tenni semmit, és a barátnőd sem.
2015. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mármint nagyon magas csajok jönnek be? láttam asszem videót, hogy pl 2 méteres 150kilós nőci 160centis pasival ment és hát fétiseztek.



ha erre gondolsz,sztem nem gáz :) amíg képeket nézegetsz,nem csalod meg!

2015. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pontosan :"D 2 méter 20 centi mondjuk. De képeket sem nézegetek. Szerintem a maszturbálás nem valami tisztességes vele szemben. Plusz úgy is folyton "kanos" (a barátnőm) szóval még azzal sincsen gond, hogy esetleg ritkán szexelnénk.
2015. aug. 17. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Én legalább négy méter magas nőnek örülnék. :)
2016. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a hozzám hasonló 150 cm-es nők nem tetszenek kicsit sem? :D
2016. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!