Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fordított a helyzet. Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordított a helyzet. Nagyon furcsa? Szemét vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval én 20 éves lány vagyok, a pasim pedig 33 éves. A lényeg, hogy nagyon jó vele a szex és vonzódom is hozzá. Ő viszont többnek hiszi a kapcsolatunkat. Szeretem, ha meghív ide-oda, de már unom. Nem akarom, hogy a barátaival kelljen jópofiznom, akik egy teljesen más korosztály. Nem érdekelnek a problémái, nem érdekelnek a hétköznapi dolgai. Nem szeretem, ha sokat akar velem beszélgetni. Nem vagyok belé szerelmes, bár azt mondom neki az vagyok. De csak szexelni akarok vele. Tudom, hogy furcsa és fordítva szokott lenni. Hülyén is érzem magam. Tényleg nagyon szemét vagyok, ha ez a helyzet?
2015. aug. 5. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most szemét vagy, ha tisztázod vele hogy mit akarsz a közel jövőben vagy most, akkor nem leszel az.
2015. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mások érzéseivel és odaadásával játszadozni nem a legszebb dolog, ez tény. Meg kellene beszélned vele a problémádat, ahelyett hogy átvered. Bátorság! :)
2015. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem,csak gerinctelen.miért nem mondttad meg nekiaz igazat csa az kel tõle hogy szétkeféljen.
2015. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 orton ***** válasza:
mert a nők nem szeretik nyíltan k*rvának vallani magukat, még ha egyértelműen úgy is viselkedik valamelyik
2015. aug. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minek mondod, hogy szerelmes vagy belé, ha nem vagy?

Tiszta sötét vagy.

Jaaaa, hogy kell a f_sz... most már értem.

Nehogy már 20 évesen ne találj mást!

Szegény meg dicsekszik azzal, hogy van egy 20 éves kislány mellette... mondd már el neki az igazat.. -.-"

2015. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel vagyok igy.
2015. aug. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!