Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek probléma gyanújával...

Petefészek probléma gyanújával elmentem nőgyógyászhoz! Az orvos nem mondott semmit, csak gyógyszert kaptam. Mégis mi lehet a bajom? Többi lent!

Figyelt kérdés
Megnyomkodta az alhasamat, fel is nyúlt, annyit írt a kórlapomra, hogy nyomásérzékenység az alhasam jobb oldalánál. Ami vicces, mert a bal oldala fájt múlt héten 2-3 napig. Neki is mondtam. Visszatérő, hogy van, amikor fel se tudok kelni, mert úgy belenyilall a fájdalom. Minimum 3 éve van ez, kb. havonta, de valamikor ritkábban, vagy épp sűrűbben. Kaptam gyógyszert, Sumetrolim. Női kismedence-gyulladásra. Szedem 4 napja, naponta 2×2 szem, még van 2 szem, de ma iszonyatmód elkezdett fájni, szörnyen fáj egyszerűen, tompa, valamikor éles. Mit csináljak?! A nőgyógyász nem mondott semmit, a petefészek-cisztát is a sima női háziorvosom mondta. El fogok menni megint orvoshoz pár napon belül. Valakinek voltak hasonló tünetei? Valaki segítsen.17/L
2011. dec. 19. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ultrahangot nem csináltak? Az azért sokkal informatívabb, mint a betapintás.
2011. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi lennék, majd oszd meg velünk a fejleményeket! Én ugyan így vagyok 5 napja, ma reggel majd meghaltam a szúró fájdalomtól és a nőgyógyásznál kiröhögtek szó szerint. És a doki úgy megvizsgált, hogy belilult ahol megnyomkodott...ja, annyi a különbség, hogy nekem cataflant írtak fel és 2 szem sem enyhíti a fájdalmaimat.
2011. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!