Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 3 hete megvan a menstruáci...

Már 3 hete megvan a menstruációm! Volt másnál is ilyen probléma, mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Nagyon rendszertelenül menstruálok.28 éves vagyok,még nincs gyerekem.Most is 4 hónapig nem volt meg,most pedig 3 hete tart,hol kevesebb,hol több.
2010. márc. 12. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál?Szerintem sürgősen menj el!
2010. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát ezzel szerintem is elkéne menned a nődokidhoz!!
2010. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyenem, én is 28 vagyok és 5 évvel ezelőtt mikor elkezdődött nagyon elhanyagoltam.Volt hogy nem jött meg több hónapig, de volt olyan is, mikor több mint egy hónapig megvolt és mikor elmúlt az tartott 1 hétig utána újra megjött.Nem mertem elmondani felnőtt fejjel senkinek, gondoltam majdcsak elmúlik.Mikor már a saját vérem folyt akkor elmentem a dokihoz, megvizsgált és haza sem engedett.PCOS-t állapított meg.Írt fogamzásgátlót attól helyre jött, de azóta is szednem kell, és mostmár nem hanyagolom el magam, mindig figyelek mindenre, és ha valami nem ok, akkor megyek, mert nem szeretnék műtétet.


Szerintem te is menj el orvoshoz, mert a dokik nem azért vannak, hogy leordítsák a fejed, hogy eddig nem voltál, hanem azért, hogy segítsenek a problémáidat megoldani.

2010. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!Én is felkeresem jövő héten a dokit!Utolsó válaszolótól kérdezném,ha még benézel ide,hogy kórházba is menned kellett,bent maradtál?Mit csináltak veled?
2010. márc. 12. 18:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen a rendelő a korházban van nálunk, így már haza sem engedett, bent voltam 4-5 napig, gyógyszeresen helyrehozott.Mondta ha nem javul gyógyszerrel akkor egy gyógykaparást kell csinálnia, de hála az égnek ezt eddig sikerült elkerülnöm.Volt olyan is, hogy tenyérnyi nagyságú alvadt vérek jöttek belőllem, akkor más megijedtem és elmentem a dokihoz.Nem biztos, hogy ugyan ezt a problémát állapítja meg mint nekem, de jobb minél előbb tudni addig, míg segíthet.Jobb valami hosszabb felsőbe menned, mert engem megultrahangozott alulról vagy 3x úgy, hogy közben ömlött belőllem a vér.
2010. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!Remélem,hogy gyógyszerrel nálam is megoldható lesz...szerencsére már alig van,így reméljük,hogy mire megyek el is múlik!Mégegyszer köszi,hogy leírtad!!
2010. márc. 12. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sok sikert a dokinál!Szorítok!

2010. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Remélem,hogy nem lesz komoly baj!
2010. márc. 13. 11:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a problémád? Én is hasonló cipőbe járok :(
2011. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia..hormonzavar volt..felírtak fogamzásgátlót.több,mint egy végi szedtem..addig persze helyreállta ciklus a gyógyszertől...most abbahagytam..de most megint késik..így valószínű megint visszaáll a rendszertelenség..eddig is úgy volt,hogy volt mikor nagyon ritkán volt..volt,hogy rengeteg volt több hétig.
2011. júl. 21. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!