Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő után áll be a...

Mennyi idő után áll be a ciklus fogamzásgátló szedése alatt?

Figyelt kérdés

Első levél után kb. 8. napon volt valami kis barna folyás, mondhatni semmi. Második levél beszedése után 6. nap körül kezdett minimális barna cseppezés lenni és megint a 8. nap körülre lett vér színű és említésre méltó mennyiség (de az is kevesebb, mint a tabletta előtt). Most tartok a harmadik levél után, ma a 7. napon kezdegetek minimálisat vérezni.

Azt olvastam, hogy ez beáll pontosan egy idő után, hogy melyik napon jön meg és az minden hónapban úgy is lesz. Azt szeretném kérdezni a tapasztaltabbaktól, hogy kb. mennyi idő kell ehhez, normális-e, ha nekem 7-8. nap jön meg, beállhat-e így, hogy akkorra jön meg, mikor már az új levelet kell kezdeni?

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2015. szept. 9. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már vasárnap este, többnyire hétfő reggel, de hétfő délután is.

Attól, hogy gyógyszer, egy nap késés még belefér, nem?

Szerintem ahogy Neked van, az normális.

19L

2015. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!