Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, volt már valakinek...

Lányok, volt már valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Sziasztok, annyira tehetetlennek érzem magam... Az a problémám, hogy gombás fertőzéssel küzdök, már pár hete.. Először is, úgy vettem észre, hogy kellemetlen szagúnak találtam a párom nemiszervét, majd rájöttem, hogy az enyém is az, utána viszketés jelentkezett, majd sárgás folyás. Hát elmentem nődokihoz. Közölte, hogy igen ez gombás fertőzés. Kaptam szájon át vehető gyógyszert(abból páromnak egy, 3 nekem.) És hüvelykúpot. Páromnak még vettünk hozzá Canesten krémet. Megcsináltuk ezt a kúrát, a viszketés elmúlt. majd visszamentem vele a nődokihoz, megtudni elmúlt e. Egy teljesen más nődoki volt, bunkó volt, lekezelő, és hamar lerázott. Amikor "belém nézett" ennyit mondott: Igen, itt még látok egy kis sárgás folyást, írok fel neked Betadine hüvelykúpot, GYULLADÁSRA. majd gyere vissza kontrollra, nem tudok mitcsinálni. Köszönöm... Megkérdeztem és a párommal mit kezdjek? Erre ő.. Folytassa a Canestent. Szintén köszi, ha eddig nem segített, majd most BIZTOS fog. Egy hétig használtam a Betadine hüvelykúpot, kellemetlen szagot még mindig érezek. Páromnál is, pedig ő is kezeli magát. Hozzáteszem, kenetet sem vettek tőlem, honnan tudják egyből, hogy mivel van dolguk? Annyi ilyen betegség van, aminek a tünete hasonlít. Még nem tudtam visszamenni, mert közben megjött. Majd jövőhéten. De már azon gondolkozom, hogy felkeressek egy MAGÁN nődokit? Szerintetek ő tud majd segíteni nekem? NEm tudom kinek volt már magán nőgyógyásszal tapasztalata, de árban mire lehet számítani egyánltalán? Már teljesen elegem van ebből az egészből..... Rendszeresen tisztálkodom, Óvom a testem a baciktól, erre mégis. Megértéseteket köszi, Válaszokat is:)

2015. szept. 9. 16:41
 1/4 anonim válasza:
Nekem hál' Istennek nem volt még ilyen problémám. Nem tudom, Te merrefelé gondolkozol magán dokiban, én nem Budapesten, hanem a vonzáskörzetében járok magánorvoshoz (Pest megye). Ő 8000 Ft-ot kér kezelésenként. Szerintem Budapesten +10%-al lehet számolni.
2015. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

(Előző vagyok)

Az, hogy mennyire megbízható az, amit egy magán doki mond, vagy mennyire barátságos, az személyfüggő. Szerintem egy magánorvos is lehet bunkó, ha olyan a természete. Ha kinéztél egyet, érdemes rákeresni Google-n a nevére, és hogy milyen véleményeket írnak mások például fórumokon. Én is így tettem, amikor dokit kellett váltanom. Nagyon jó véleményeket írtak róla (még itt a GYIK-on is) és valóban nem csalódtam. :)

2015. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Győrben járok magándokihoz, nála 9000,-Ft a vizsgálat.
2015. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! :) Aranyosak vagytok
2015. szept. 12. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!