Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek aggódjak, vagy...

Szerintetek aggódjak, vagy másnak is van hasonló problémája? 15/L

Figyelt kérdés
2012 októberében jött meg az első menstruációm, tehát most októberben lesz 2 éve. Elvileg már be kellene állnia, de ez még nem történt meg, sőt. Szabálytalan, és gyakran késik 1-2 hetet, vagy akár ki is marad. Most június óta nem jött meg, és már aggódom. Kizárt, hogy terhes legyek. A védőnő azt mondta, hogy 16 éves koromig ez még normálisnak mondható, de utána keressünk fel egy orvost. Én és anyukám is ettől függetlenül aggódunk, és kíváncsi lennék, hogy ti mit tanácsoltok, van-e hasonló tapasztalatotok?

2014. aug. 28. 18:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy amikor megjön, akkor is csak 3, jobb esetben 4 napig tart, és nem sok a mennyisége.
2014. aug. 28. 18:59
 2/6 anonim ***** válasza:

lső menstruációd megjelenése utáni néhány évben még valószínűleg rendszertelen lesz a vérzés és nem feltétlenül tudod majd napra pontosan kiszámolni, mikorra is várhatod a

következőt. A normális kereteken belül mozgó rendszertelenség néhány év múlva biztosan elmúlik és tervezhetővé válik majd menstruációs ciklusod.

2014. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem annó azt mondták, 18 év alatt normális, ha rendszertelen. Vagy a védőnőd tudja rosszul, vagy az én orvosom.
2014. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
43%
Szintén 15 eves lany..en 5 eve menstrualok de meg mindig nem allt..csak nekem havi 2-3x vagy egy teljes honapon at tart..szerintem ne aggodj allitolag ez normalis
2014. aug. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. aug. 29. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
17, 18 éves korig kell beállnia rendszeressé, addig normális ez.
2014. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!