Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikumtol keshet a menzesz?

Antibiotikumtol keshet a menzesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Előző hónapban beteg voltam mandula gyulladásom volt, rendesen beszedtem az antibiotikumot ahogy elő volt írva. Viszont rá két napra vissza estem, újból szednem kellett, akkor is végig szedtem. Majd rá két nap múlva ismét vissza estem, újra antibiotikum, csak ekkor már másikat kaptam, de lényegében ugyan az. Szóval 3 antibiotikumos kezelesem volt 3 hét alatt, így ez nagyon felboríthatta a szervezetem működését, ugye? Akár egy hónap ki is maradhat ettől?

Fogamzásgátlót nem szedek, terhesség kizarva, nem létesítettem szexuális kapcsolatot senkivel sem rég óta. Veletek fordult már ilyen elő? 18L



2015. szept. 9. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, nekem ki is maradt, ez természetes. 24N
2015. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm! Nekem is ki maradás szerintem mert jó ideje késik, viszont olyan érzésem van mint amikor már 1 hét és meg jön, az a fájásnak nem mondható szervezet dolgozás :)
2015. szept. 9. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az antibiotikumtól hüvelygombám lett. Sajnos ez is mellékhatás. :/

19L

2015. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg is jött :)
2015. szept. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!